"Феникс"-време за прераждане!

About QueenBG
Мислиш, че форумът е страхотен или че е пълен боклук? Смяташ, че розовият цвят ще му отива повече или че би било хубаво да има и раздел за класическа борба или хидравлика? Моля, сподели какво мислиш за форума, но преди това хвърли едно око на ПРАВИЛАТА!

"Феникс"-време за прераждане!

Мнениеот Шепота на вятъра » 09 Сеп 2014 13:15

https://www.youtube.com/watch?v=efRDQ0z8VeU
Здравейте, фенове на кралската стихия наречена "простичко" QUEEN!
Идеята ми ,да стартирам нова тема е именно,желанието ми да провокирам нови размисли и нови дискусии на малко по-различно ниво!
Забелязвам доста фактологическо, изложени размисли,което затормозява тези,който са просто импулсивно увлечени в музиката създадена от QUEEN.
Да аз съм една такава, импулсивно увлечена фенка!
Има музика,която сякаш те хваща за ръка и те повлича в нейния свят! Трудно може би се изразих,но нека поразмишляваме над темата! Коя е тази магия,която запали обичта Ви към QUEEN!?
Песента,която постнах е една от любимите ми! Превежда се като "Ти не можеш да ме заблудиш"-именно това искам да разбера! Истинската причина,тази първосигналната,която роди желанието да опознаете и да се наслаждавате на музиката на QUEEN! Предварително благодаря на всички,вас ,който пожелаете да се включите в темата ми!
[smilie=a147.gif] [smilie=a133.gif]
Аватар
Шепота на вятъра
Queen

Re: "Феникс"-време за прераждане!

Мнениеот dimitard1 » 12 Сеп 2014 22:35

Добре дошла в този леко позамиращ форум!

Аз като счетоводител, не мога да дам типа отговор, който може би търсиш. Само ще спомена, че веднага се сещам за следните 2 песни:

phpBB [media]

phpBB [media]

чията музика ме хваща за ръката/ухото и ме повлича в нейния свят.

Те не са от тези песни, които се радват на голяма популярност. Текста им като цяло е елементарен. Първата е отнесла серизни критики от някои от потребителите на този форум. Но за мен са си чиста проба магия.
So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Изображение
Аватар
dimitard1
The Cosmos Rocks

Re: "Феникс"-време за прераждане!

Мнениеот Dreamer » 19 Окт 2014 18:43

Здравей и от мен! Радвам се, че има нови лица в този форум, опитващи се да го посъживят. На въпроса ти- мен лично ето тази песен ме запали - любимата ми тяхна! 8)

Аватар
Dreamer
Jazz

Назад към ВСИЧКО ЗА ФОРУМА!